HANS ZIMMER - NO TIME TO DIE (2020)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - NO TIME TO DIE (2020)

#91 Post autor: Wawrzyniec » śr maja 13, 2020 18:59 pm

Jak tak dalej pójdzie i o ile nie przyjdzie kolejna fala epidemii w 2021, to właśnie w tym roku codziennie będziemy mieli premierę głośnych filmów, gdyż trochę tłoczno się robi.

Cóż na razie możemy tylko czekać i np. wykorzystać naszą fantazję, tak jak ja. Po tym jak wymyśliłem i napisałem krótki zarys kolejnej odsłony Piratów z Karaibów będących sequelem i soft-rebootem zarazem, pracuję teraz nad odświeżeniem Jamesa Bonda, który sprosta współczesnym wymaganiom... Znaczy wymaganiom współczesnych producentów.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

#92 Post autor: lis23 » sob cze 06, 2020 13:09 pm

Trochę spekulacji o fabule nowego Bonda:

https://naekranie.pl/aktualnosci/nie-cz ... 1591439442
Spoiler:
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara

#93 Post autor: qnebra » sob cze 06, 2020 13:28 pm

Znowu skończy się jak ze spoilerami z Gry o Tron i nowych Gwiezdnych Wojen, o których każdy mówił, że są absurdalne, nielogiczne i nie ma jakiejkolwiek opcji że się sprawdzą w jakikolwiek sposób. Okazały się być prawdziwe w 99%, różniąc się jedynie na poziomie detali i egzekucji.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

#94 Post autor: Wawrzyniec » ndz cze 14, 2020 13:37 pm

qnebra pisze:
sob cze 06, 2020 13:28 pm
Znowu skończy się jak ze spoilerami z Gry o Tron i nowych Gwiezdnych Wojen, o których każdy mówił, że są absurdalne, nielogiczne i nie ma jakiejkolwiek opcji że się sprawdzą w jakikolwiek sposób. Okazały się być prawdziwe w 99%, różniąc się jedynie na poziomie detali i egzekucji.
No już nie przesadzajmy, ja pamiętam jak przed premierą Gwiezdnych wojen chodziły plotki tak absurdalne jak jakieś "konie w kosmosie"... A nie zaraz... Ale np. pamiętam, że jednym z pierwszych przecieków, jako niby prawdziwych było, że Hux jest szpiegiem na rzecz Ruchu Oporu... Chwila... Albo ten, że Rey jest wnuczką Palpatine'a... :shock: :? ...

O rety... Teraz zaczynam się bać. :shock:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz

#95 Post autor: Adam » ndz cze 14, 2020 13:47 pm

nie czytałem celowo tych spoilerów i nie zamierzam - poza jednym, że Bond ma córkę (ale to dzięki nagłówkowi RMF Classic, sic! :evil: ) - ALE niestety one są prawdziwe, bo EON wystosowuje listy prawnicze by ściągać te artykuły, wg infa z fanowskiej strony MI6. Więc jakby nie było, to by nie robili szumu.

Już mam filtry porobione by na żaden sie więcej nie nadziać :)
"NO TIME TO DIE"

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

#96 Post autor: Wawrzyniec » ndz cze 14, 2020 14:20 pm

Adam pisze:
ndz cze 14, 2020 13:47 pm
nie czytałem celowo tych spoilerów i nie zamierzam - poza jednym, że Bond ma córkę (ale to dzięki nagłówkowi RMF Classic, sic! :evil: )
Hej, teraz niechcący i Ty mi ten spoiler wyjawiłeś. Ale w Twoje urodziny postaram się nie być zły. ;)

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara

#97 Post autor: bladerunner22 » ndz cze 14, 2020 14:24 pm

Akurat Hans w wersji a la "Sherlock Holmes" to to co kocham i mogę słuchać godzinami. Jakoś tak się zakochałem i do teraz mi nie przeszło. :D
amen Holmes jeden z lepszych hansów po 2000 no ta bene nominacja do oskara i swego czasu krytycy też ciepło przyjęli te pracę o ile pamiętam.
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

#98 Post autor: Wawrzyniec » śr cze 24, 2020 16:43 pm

Wygląda na to, że Steve Mazzaro to taki nowy Lorne Balfe Hansa.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

#99 Post autor: Wawrzyniec » pt lip 17, 2020 16:59 pm

Już rozważają, czy nie przenieść filmu o cały rok:
https://www.radiotimes.com/news/film/20 ... ease-date/

A to się człowiek cieszył na 2020 rok, pełen score'ów Hansa Zimmera, które może w rzeczywistości nie będą jego score'ami, mimo że na Facebooku odpisywał, że one w większości są jego, ale może Hansowi nie należy ufać... W każdym razie zobaczymy co nam ten rok 2020 NIE-przyniesie. :roll:

Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

#100 Post autor: lis23 » wt lip 21, 2020 10:40 am

Mówi się, że Bond zaliczy poślizg o rok i wejdzie do kin w listopadzie 2021ca "Diuna" w grudniu 2021, więc przez najbliższy rok w kinach może nie być nowych premier ...

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz

#101 Post autor: Adam » wt lip 21, 2020 21:07 pm

A niech przekładają... Tylko ciekawe kto i gdzie będzie za rok czy półtora te filmy pokazywał, jak połowa kin zbankrutuje przez ten czas. Czynsz w dziesiątkach tysięcy zł musza płacić wszyscy - nie tylko w PL. Dziesiątki molochów stoi puste od pół roku i ktoś się łudzi że poradzą sobie kolejny rok zamknięte bez premier hitów i będą wszyscy czekać z otwartymi ramionami aż wytwórnie łaskawie po pińcetnych przesunięciach wpuszczą im filmy? W Krakowie np jutro z czterech Cinema City otwierają się tylko trzy. O czwartym - najbliższym mi - niestety milczą. Pewnie już pierwszy efekt recesji i będzie likwidacja..
"NO TIME TO DIE"

Awatar użytkownika
MichalP
Początkujący orkiestrator

#102 Post autor: MichalP » śr lip 22, 2020 04:22 am

Chiny niby maja powoli otwierać kina ale nie wiem czy to wystarczy. USA jest chyba mimo wszystko najwiekszym i najważniejszym rynkiem a tam to sodoma i gomora. Raczej malo nad czym panuja i wirus szaleje w najlepsze. A tam gdzie bylo w miare dobrze, to po otwarciu, jak ludzie zlali sprawy dystansowania się to zaczyna sie robic gorąco. Co prawdy trendy pokazują ze glownie chodzi tym razem o młodych wiec ofiar jest mniej ale mimo wszystko jak trend jest zwyżkowy to sie raczej nic nie otworzy co wymaga wepchniecia ludzi do jednego pomieszczenia. Szkoda bo najwieksi pewnie przetrwaja ale male sieci albo pojedyncze kina splajtuja.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Kontakt:

#103 Post autor: Ghostek » śr lip 22, 2020 05:58 am

MichalP pisze:
śr lip 22, 2020 04:22 am
Szkoda bo najwieksi pewnie przetrwaja ale male sieci albo pojedyncze kina splajtuja.
No i tu się mylisz. Najwięksi żerują na największych i najbardziej sprzedajnych tytułach wypełniajac sale po brzegi i zgarniając ogromny hajs od brokerów reklam. To właśnie te małe kina przetrwają roczną posuchę, bo zawsze jakieś filmy będą u nich puszczane. Jak nie starocie, to w ramach przeglądów, cykli filmowych, akcji specjalnych dla koneserów lub po prostu pokazy rzeczy które idą na streaming.
Im mniejszym hajsem obracasz, tym mniej odczuwasz skutek drastycznego odcięcia od źródła biznesu.
Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

#104 Post autor: lis23 » śr lip 22, 2020 08:08 am

Dzisiaj otwieraja Cinema City ale jedynym filmem sprzed pandemii będzie "Naprzód", nie pusczcza ani "1917" ani "Zewu Krwi", tylko same starocie, co większość ma już na DVD / BD / 4K UHBD. Po co mam iść do kina na film, który mam na półce w domu lub na Netflixie czy HBO?
W tej chwili żadna wytwórnia nie chce być pierwsza i nie chce wyjść przed szereg i zaryzykować z premiera, więc będa tak tkwić i tkwić, aż ludzie straca zainteresowanie premierami w ogóle. "Tenet" opóźniony, ponoć na wrzesień, "Obecność 3" o rok, "Mulan" prawdopodobnie też nie wyjdzie w sierpniu, "New Mutants" skończy jednak na D+. Bardziej chodzi chyba o to, że sale kinowe maja być w połowie puste i trzeba siedzieć w masce, więc wpływy i tak byłyby znacznie mniejsze i nikt nie chce stracić.

No dobra, "1917" jednak będzie: W repertuarze kin Cinema City znajdą się takie produkcje jak:

„Naprzód”
„Sala Samobójców. Hejter”
„Scooby-Doo!”
„Turu. W pogoni za sławą”
„Na Topie”
„Wiking i magiczny miecz”
„Coś się kończy, coś zaczyna”
„Tylko sprawiedliwość”
„Swingersi”
„Dżentelmeni”
„365 dni”
„Aladyn”
„Boże Ciało”
„Zwierzogród”
„Mroczny Rycerz”
„Mroczny Rycerz powstaje”
„Dunkierka”
„1917”
„Brahms: The Boy 2”
„Bohemian Rhapsody”
„Harry Potter i Kamień Filozoficzny”
„Joker”

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi

#105 Post autor: Kaonashi » śr lip 22, 2020 19:00 pm

Mogli od razu dać "Przeminęło z wiatrem". :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

ODPOWIEDZ