Ernest Gold - Exodus

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Kontakt:

Ernest Gold - Exodus

#1 Post autor: Marek Łach » ndz cze 14, 2009 23:46 pm

http://www.tadlowmusic.com/

Jest już pierwszy klip. Arcygenialny temat Golda w odświeżonej wersji :)
Marek
Redaktor portalu http://www.filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Kontakt:

#2 Post autor: Koper » pn cze 15, 2009 00:22 am

Temat Golda w wykonaniu Prażan zaiste brzmi znakomicie. Ale jak spojrzałem na tracklistę, to takie mam wrażenie, że Fitzpatrick znowu wpycha na płytę, co tam akurat znajdzie w swoich zasobach (tak samo było na kompilacjach Silvy). 5 utworów z "QB VII" pochodzi z "Jerry Goldsmith: 40 Years of Film Music", "Lista Schindlera" to też pewnie materiał już wcześniej nagrany. I co to w ogóle robi na tej płycie? Robią jakąś składankę muzyki z filmów o Holokauście? Mogli od razu "Fateless" dorzucić. ;):P

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully

#3 Post autor: Bucholc Krok » pn cze 15, 2009 15:44 pm

Cholera, to juz we wrzesniu.. kolejny wydatek :) Chyba znowu wyjdzie 3000szt, tak jak to bylo z ostatnim Rozsa (dlaczego oni tego nie podaja?)? Aczkolwiek patrzac po sprzedazy El Cida, ktory wciaz jest do kupienia, to mozna sie nie spieszyc. ;)
Koper pisze:(..)Ale jak spojrzałem na tracklistę, to takie mam wrażenie, że Fitzpatrick znowu wpycha na płytę, co tam akurat znajdzie w swoich zasobach (tak samo było na kompilacjach Silvy). 5 utworów z "QB VII" pochodzi z "Jerry Goldsmith: 40 Years of Film Music", "Lista Schindlera" to też pewnie materiał już wcześniej nagrany.
Mnie tez sie to nie podoba, ale czym mieli te druga plyte zapelnic? Nie wiem czy istnieje jakis material video z sesji nagraniowych. Ale gdyby cos ciekawego bylo to chyba by dorzucili? No chyba, ze zbieraja ten caly zapis viedo na jakis dvd. :)
I co to w ogóle robi na tej płycie? Robią jakąś składankę muzyki z filmów o Holokauście? Mogli od razu "Fateless" dorzucić. ;):P
Albo Uciekajace kurczaki...

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Kontakt:

#4 Post autor: Koper » pn cze 15, 2009 18:05 pm

Bucholc Krok pisze:Albo Uciekajace kurczaki...
:D

Ale tak prawdę mówiąc to byłoby ciekawsze niż "Lista Schindlera" i "QB VII", bo oba już mam na osobnych płytach a tematem z "Uciekających..." w wydaniu Prażan bym nie pogardził. :) A tak zwyczajnie będzie mi szkoda kasy na ten "Exodus", bo po co mi 2 CD, z czego druga płytka jest totalnie na siłę?

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully

#5 Post autor: Bucholc Krok » pn cze 15, 2009 18:15 pm

Koper pisze:Ale tak prawdę mówiąc to byłoby ciekawsze niż "Lista Schindlera" i "QB VII", bo oba już mam na osobnych płytach
A ja nie i mi sie przyda :)
A tak zwyczajnie będzie mi szkoda kasy na ten "Exodus", bo po co mi 2 CD, z czego druga płytka jest totalnie na siłę?
Hm.. to moze napisz do Tadlowa, czy Ci nie opyla tylko jednej plyty? :D

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Kontakt:

#6 Post autor: Łukasz Wudarski » pn cze 15, 2009 18:58 pm

A mnie wystarczy we Flacu...
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully

#7 Post autor: Bucholc Krok » pn wrz 07, 2009 17:40 pm

No i jest już ktoś szczęśliwym posiadaczem tegoż? :) Ciekawym wrażeń.
Właśnie obejrzałem/wysłuchałem Prelude, brzmi świetnie.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz

#8 Post autor: Adam » ndz gru 13, 2009 09:44 am

Denerwują mnie praktyki upychania dodatkowych badziewi na płyty.. nie wiem po co, chyba tylko po to by zareklamować resztę swoich wydawnictw.. Ogólnie dla mnie jest o wiele słabiej niż zgniatacz 3CD El Cida..

ODPOWIEDZ