Inne problemy z kompem

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Kontakt:

Re: Inne problemy z kompem

#121 Post autor: Paweł Stroiński » pt maja 02, 2014 16:48 pm

Powinni ci za to płacić :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

#122 Post autor: Wawrzyniec » pt maja 02, 2014 16:55 pm

Dziękować. Dokonam zmian, ale najpierw pójdę na spacer i porobię parę zdjęć w opuszczone prochowni.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mefisto
KameNewman

#123 Post autor: Mefisto » pt maja 02, 2014 17:00 pm

the hell? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

#124 Post autor: Wawrzyniec » sob maja 03, 2014 15:16 pm

Niedaleko jest opuszczona prochownia, pusty magazyny i takie tam. Klimatyczne miejsce na klimatyczne fotki.

A co do rad, to niestety jak vimeo nie działało, tak dalej nie działa. :(
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz

#125 Post autor: Adam » czw maja 08, 2014 21:12 pm

w nowym ffoxie (29.0) zmienili znacznie wygląd kart i zakładek - pytanie czy da się strzałkę do odświeżania strony (która teraz jest na prawo paska adresu) dać na lewo obok przycisku wstecz (w poprzednich się dało).
"NO TIME TO DIE"

Awatar użytkownika
bartex9
Początkujący orkiestrator

#126 Post autor: bartex9 » czw maja 08, 2014 23:30 pm

Oficjalnie nie da rady. Możesz jednak spróbować skorzystać z jakiegoś dodatku, np.:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... -improvem/

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz

#127 Post autor: Adam » pt maja 09, 2014 07:38 am

coraz bardziej kombinują i mącą, do tego działa mi wolniej niż poprzednia... za chwile się rozstaniemy z liskiem i tyle będzie dobrego.
"NO TIME TO DIE"

Awatar użytkownika
bartex9

#128 Post autor: bartex9 » pt maja 09, 2014 09:28 am

No niestety wszystko zaczyna przypominać Chroma, którego delikatnie mówiąc, nie toleruję. Patrz co się stało z Operą, teraz Firefoxem. Choć to dziwne, że masz odczucie wolniejszego działania liska. Większość, w tym i ja, raczej pozytywnie mówi o wydajności nowego interfejsu.

Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

#129 Post autor: lis23 » ndz maja 11, 2014 14:58 pm

Zakupiłem w środę na raty tablet, Samsung Galaxy Tab 3 10.1(1250 zł), planowałem wziąć Note 3 ale nigdzie go już nie było, dobrałem jeszcze oryginalne etui Samsunga oraz kabelek micro USB - USB.
Ogólnie, tablet jest ok, do internetu, muzyki i prostych gierek wystarcza ale teraz przyjrzałem się parametrom modelu Pro i jest on co najmniej dwa razy lepszy od mojego:

wyświetlacz:

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 - 1 280 x 800
Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 - 2 560 x 1 600 (WQXGA)

procesor:

Samsung Galaxy Tab 3 10,1 - Dwurdzeniowy procesor Intel® Atom™ do obsługi aplikacji, Prędkość CPU - 1,6 GHz
Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 - Procesor ośmiordzeniowy, Prędkość CPU - Czterordzeniowy 1,9 GHz + czterordzeniowy 1,3 GHz

aparat:

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 - Rozdzielczość aparatu (przód) - 1,3 Mpix, Rozdzielczość aparatu (tył) - 3 Mpix
Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 - Rozdzielczość aparatu (przód) - CMOS, 2 Mpix, Rozdzielczość aparatu (tył) - CMOS, 8 Mpix, Flash Lampa błyskowa LED, Auto Focus

http://www.samsung.com/pl/consumer/mobi ... WAXEO-spec

http://www.samsung.com/pl/consumer/mobi ... WAXEO-spec

i teraz, ponieważ tablet wziąłem na raty yo musiałbym teraz zeń zrezygnować (można chyba tego dokonać w ciągu 10 dni od zakupu) i wziąć na raty ten drugi (550 zł droższy), czy gra jest warta świeczki? - po rezygnacji mogą mi już drugi raz nie udzielić kredytu, poza tym, obecnie mam 87 zł na 20 rat a w przypadku towaru droższego o 550 zł to i wartość raty sporo podskoczy w górę...
co o tym myślicie?.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

#130 Post autor: lis23 » pn lip 07, 2014 19:39 pm

Nie chce mi się pisać od nowa,więc przekopiuję to,co napisałem na innym forum:

Od paru dni mam problem z internetem...
modem działa poprawnie (wcześniej,w marcu miałem problem z modemem,nie paliły się wszystkie światełka0 a mimo to,internet chodzi jakby chciał ale nie mógł.
Strony ładują się bardzo długo,albo wcale (brak połączenia z serwerem0,za chwilę wszystko jest już ok a po chwili znowu to samo,i tak w kółko...wygląda to tak,jakby komputer co chwilę gubił sieć,połączenie z internetem ale nic na to nie wskazuje,nie wyświetla się żadna ikonka,wiadomość,tylko z rzadka pojawia się w prawym dolnym rogu ikonka pokazująca brak sieci ale są to marginalne przypadki.
Co mogę sprawdzić?,router ma trzy miesiące,mam doń podłączony przewodowo PC i komp siostry,oraz bezprzewodowo Samsung smarttv,PS3 i tablet Samsung Galaxy Tab 3.
Router to: TP-LINK The Reliable Choice 300Mbps Wireless N Router TL-WR841N.
Dodam jeszcze,że gdy odświeżam stronę (co trwa kilkanaście sekund i kończy się albo odświeżeniem,albo nie) to na dole pisze mi:
ustalanie adresu serwera
www.google-analityst.com
ww.grangapl.hits.genius.pl
oczekiwanie na www.gram.pl
itp.

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Kontakt:

#131 Post autor: Templar » wt lip 08, 2014 06:53 am

Zaloguj się do panelu routera i zobacz jakie masz DNS-y ustawione, gdzieś w sekcji WAN powinno być. Napisz tutaj jakie są i od razu też zmień na DNS-y Google:

Pierwszy: 8.8.8.8
Drugi: 8.8.4.4

To samo też możesz zrobić dodatkowo na komputerze, właściwości połączenia sieciowego->zaznaczasz "Protokół internetowy w wersji 4" i klikasz niżej "Właściwości"->Zaznaczasz "Użyj następujących adresów serwerów DNS" i wpisujesz to co podałem.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

#132 Post autor: lis23 » wt lip 08, 2014 09:47 am

Templar pisze:Zaloguj się do panelu routera i zobacz jakie masz DNS-y ustawione, gdzieś w sekcji WAN powinno być. Napisz tutaj jakie są i od razu też zmień na DNS-y Google:

Pierwszy: 8.8.8.8
Drugi: 8.8.4.4

To samo też możesz zrobić dodatkowo na komputerze, właściwości połączenia sieciowego->zaznaczasz "Protokół internetowy w wersji 4" i klikasz niżej "Właściwości"->Zaznaczasz "Użyj następujących adresów serwerów DNS" i wpisujesz to co podałem.
Nie mam żadnego panelu routera,po prostu podłączyłem go i działał,nic nie instalowałem z płyty.
Zrobiłem to,co napisałeś dalej i zobaczymy,co to da.

Awatar użytkownika
bartex9

#133 Post autor: bartex9 » wt lip 08, 2014 17:25 pm

Router ma swój panel kontrolny pod jakimś adresem IP. Z tego co widzę, u Ciebie powinno to być 192.168.1.1
Wklep to po prostu jak adres w przeglądarce, zaloguj się (login i hasło to prawdopodobnie admin) i poszukaj tego o czym pisze Templar.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz

#134 Post autor: Adam » czw lip 10, 2014 20:11 pm

po zmianie prowajdera nie mogę korzystac z połowy listy userów w slsk. poradzicie coś z tym? jakies inne nr portów polecicie zebym nie miał error when trying....?
"NO TIME TO DIE"

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Kontakt:

#135 Post autor: Templar » czw lip 10, 2014 20:18 pm

To ktoś jeszcze z tego korzysta? :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

ODPOWIEDZ