Koronawirus

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

Re: Koronawirus

#46 Post autor: lis23 » pn mar 30, 2020 14:40 pm

Jutro nowe ograniczenia ale wybory nadal mają się odbyć o czasie ;) Terlecki ostrzega, że samorządowcy, którzy będą bojkotować wybory 10 maja, wylecą ze swoich stanowisk. Duda na fejsie powiedział, że skoro możemy chodzić do sklepów, to możemy iść na wybory ;)
Ciekawe, co teraz? Całkowity zakaz wychodzenia z domu, także do pracy?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

#47 Post autor: lis23 » wt mar 31, 2020 19:16 pm

Tak sobie myślę, ze ten Koronawirus nie jest aż tak groźny od strony medycznej, jak od strony psychicznej.
Nie można wyjść z domu, nie można iść na spacer, nie można iść do kina, nie ma nowych filmów, seriali, nie ma programów rozrywkowych, nie ma sportu, odwołano Mistrzostwa Europy w piłce Nożnej i Igrzyska Olimpijskie, F1, krajowe i Europejskie ligi, itp. Mamy siedzieć w domu, a w domu, w radio i w tv pierdzielą tylko o wirusie ... Moim zdaniem, ten wirus nas nie pozabija ale może nas wykończyć psychicznie. Zastanawiam się, jak to teraz będzie w pracy? Od jutra trzeba być półtorej metra od drugiego pracownika a ja pracuję na takim obiekcie, gdzie jest dwóch ochraniarzy na raz w jednej budce w odstępie 30 cm od siebie - i co? Policja każdemu wlepi 30 000 zł kary?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Kontakt:

#48 Post autor: Koper » wt mar 31, 2020 20:30 pm

Czy w świetle nowych wytycznych rządu, żeby 17-latek wyprowadził psa na spacer, pies musi mieć 18 lat?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

#49 Post autor: Wawrzyniec » śr kwie 01, 2020 22:37 pm

#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz

#50 Post autor: Adam » czw kwie 02, 2020 16:32 pm

tam się nie pierdolą z łamiącymi kwarantanne :D :arrow: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/korona ... 7uvZhcI83E
"NO TIME TO DIE"

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

#51 Post autor: Wawrzyniec » czw kwie 02, 2020 17:54 pm

No tak, tylko jak ja teraz usłyszałem od znajomego z Instagrama, że dostał mandat w wysokości 500 złotych, za bieganie w Łodzi. To myślałem, że samotny jogging jest dozwolony? Ja sam codziennie biegam, naturalnie zachowując odpowiedni dystans.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully

#52 Post autor: Bucholc Krok » czw kwie 02, 2020 18:59 pm

Jakimiś bzdetami się przejmujecie. Jak Wam zabiorą gotówkę to dopiero zapłaczecie.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

#53 Post autor: lis23 » pt kwie 03, 2020 18:04 pm

Z ciekawostek: zwykły Kowalki nie może wyjść na miasto, nie może iść do parku, siedemnastolatek nie może wyjść z psem, zakazów i nakazów jest od groma ale myśliwi są wyłączeni z zakazów i mogą normalnie biegać po lesie i zabijać zwierzęta ... :?
Rozumiem, że ich się wirus nie ima i że mają większe swobody obywatelskie od innych?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Kontakt:

#54 Post autor: Koper » pt kwie 03, 2020 18:10 pm

To chyba zrozumiałe. Mają broń więc w razie ataku koronawirusa będą mogli odpowiedzieć ogniem. Może właśnie z tego powodu teraz do lasu zakazali wchodzić, na wypadek żeby w czasie wymiany ognia między myśliwymi a koronawirusami nie oberwał żaden przypadkowy przechodzień. Władza dba o lud.
Natomiast w kościołach wiadomo. Bóg czuwa, aczkolwiek daje radę tylko z 5 osoba naraz przed świętami, ale w czasie świat jego Moc zwiększa się 10-krotnie, nie wiem dokładnie, może wtedy jakieś artefakty działają albo co.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
swordfish
Nominowany do Emmy

#55 Post autor: swordfish » pt kwie 03, 2020 20:25 pm

Wawrzyniec pisze:
czw kwie 02, 2020 17:54 pm
No tak, tylko jak ja teraz usłyszałem od znajomego z Instagrama, że dostał mandat w wysokości 500 złotych, za bieganie w Łodzi. To myślałem, że samotny jogging jest dozwolony? Ja sam codziennie biegam, naturalnie zachowując odpowiedni dystans.
Raczej zmierzamy w kierunku obostrzeń izraelskich. Jak najbardziej można biegać, uprawiać sport, spacerować, przewietrzyć się itd. do ... 100 metrów od domu.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-kor ... Id,4401970

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Kontakt:

#56 Post autor: Koper » sob kwie 04, 2020 00:58 am

No dobra, niezależnie czy się to podoba, czy nie ale... 100m od domu to przynajmniej jest jakiś konkret.
A nie jak u nas... coś niby można, ale nie można. Nie można iść na spacer ot tak, ale dla zdrowia psychicznego można. Do sklepu po bułki można iść, ale po wódkę nie można. Chyba, że razem z bułkami, to można. Z psem można iść, ale do lasu nie można, do parku też nie, więc nie wiem gdzie z nim iść... do sklepu chyba. Byle po bułki.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully

#57 Post autor: Bucholc Krok » sob kwie 04, 2020 21:09 pm

Widziałem dzisiaj biegaczy, więc jakoś nie ma z tym problemu.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Kontakt:

#58 Post autor: Koper » sob kwie 04, 2020 23:17 pm

Ty nie masz, oni nie mają, policjanci mają... z dogonieniem. ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully

#59 Post autor: Bucholc Krok » śr kwie 08, 2020 12:07 pm

To niech strzelają. W końcu mamy zamordyzm. :P

Awatar użytkownika
swordfish
Nominowany do Emmy

#60 Post autor: swordfish » śr kwie 08, 2020 20:55 pm

Hiszpańscy artyści walczą wspólnie i dodają nam otuchy. RESISTIRE = WYTRZYMAMY!!!
youtu.be/hl3B4Ql8RtQ

ODPOWIEDZ