Kevin Kiner

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

Re: Kevin Kiner

#16 Post autor: Wawrzyniec » pt maja 29, 2020 23:17 pm

Kaonashi pisze:
pt maja 29, 2020 20:54 pm
Jakby tam śpiewali po rosyjsku to tylko karabin w dłoń i na Berlin.
Tylko nie na Berlin! :shock:
#RelaseCloneWarsSoundtracksReviewsWrittenByWojtekWieczorek
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams

Re: Kevin Kiner

#17 Post autor: Wojteł » pt maja 29, 2020 23:51 pm

Hej co to tu się stawszy
I właśnie dlatego tak bardzo chciałbym kiedyś przeczytać te Twoje recenzje tych soundtracków. Gdyż masz taką niesamowitą wiedzę na ten temat, że normalnie każdy twój post o Clone Wars, czy też to co masz do powiedzenia na ten temat, słucham z takim zainteresowaniem jak Anakin słuchający legendy o Darthie Plagueisie Mądrym. Ty jesteś Palpatinem, a ja Twoim Anakinem.
Dziękuję za komplement, ale żadna to duża wiedza - po prostu oglądałem te seriale na bieżąco i mi się te plagiaty rzucały w uszy, tak jak każdemu z nas by się takie ewidentne zrzyny rzuciły. Nawet się nie mogę wypowiedzieć o tym, jak to brzmi na płycie, bo pierwszych sześć sezonów ma chyba jeden godzinny album wydany, więc są całe godziny tych plagiatów, które można zauważyć tylko podczas oglądania show - chyba, że ktoś je zripował i po necie krązy bootleg. Całkiem to możliwe, ale jakoś podziękuję chyba za wątpliwąprzyjemność obcowania z nim - chyba, że w celach czysto naukowych, ale to musiałoby być punktowane przez uczelnie xD
Wawrzyniec pisze:
pt maja 29, 2020 23:17 pm
#RelaseCloneWarsSoundtracksReviewsWrittenByWojtekWieczorek
#OnceAgainImFlatteredButInOrderToHaveSomethingReleasedItHasToBeWrittenFirst
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

ODPOWIEDZ